Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk

Andrius Pranckevičius

AS Putnu fabrika Ķekava valdes priekšsēdētājs

Kopš 2015.gada septembra Andrius ieņem valdes priekšsēdētaja amatu AS Putnu fabrika Ķekava.

1999.gadā Andrius pievienojās AB Linas Agro koncernam, pildot mārketinga menedžera pienākumus, vēlāk ieņēma biznesa attīstības vadītāja amatu. Kopš 2005.gada pildīja izpilddirektora vietnieka pienākumus un no 2006.gada ieņēma valdes locekļa amatu AB Linas Agro, un izpilddirektora vietnieka amatu AB Linas Agro Group.

Ieguvis bakalaura grādu Biznesa vadībā Kauņas Tehnoloģiju universitātē un Maģistra grādu marketinga vadībā, kā arī papildinājis zināšanas Hārvardas Biznesa skolā, Stenfordas un Bērklijas biznesa skolās.

Kekava_portreti-9

Saulius Petkevičius

AS Putnu fabrika Ķekava Valdes loceklis

Saulius darbu uzņēmumā uzsāka 2014. gadā, viņa pārziņā ir putnkopības jautājumi.

Profesionālo karjeru Saulius uzsāka 2000.gadā, strādājot putnkopības nozarē dažādos uzņēmumos Lietuvā, pārraugot fermu modernizāciju un biznesa attīstību, kā arī vadot jaunu putnu mītņu būvniecību JSC Agroinžinierija.

Praktisko pieredzi un uzkrātās zināšanas Saulius papildināja, strādājot JSC ISA BALT uzņēmuma Lietuvas filiālē, pārraugot pārdošanas un tehniskās uzraudzības jautājumus NVS valstīs – konsultējot uzņēmumus par broileru barošanu un putnkopības biznesa attīstību. Kā arī, regulāri stažējoties selekcijas centros Francijā, Saulius nostiprinājis kompetences par broileru selekciju.

Saulius ir bakalaura grādi pārdošanā un tirgzinībās, kas iegūti International School of Management un Liege universitātē, Beļģijā.

Saulius ir biedrs Pasaules putnkopības zinātnes asociācijā (World’s Poultry Science Association – WPSA).

Valde_02

Donatas Petkevičius

AS Putnu fabrika Ķekava valdes loceklis

Donatas komandai pievienojies 2015. gadā un pārrauga visus ražošanas procesus.

Darba gaitas Donatas uzsācis Lietuvas zemkopības ministrijā. Pēc tam pievienojies AB Linas Agro, kur strādā jau kopš 2003.gada. Paralēli darbam Linas Agro Group Donatas ir darbojies vairākos starptautiskos uzņēmumos – Austrijas uzņēmumā BDI Bio Energy International, Ukrainas uzņēmumā ZAO UKR agro NPK, kā arī ņēmis aktīvu dalību vairākos projektos Moldovā, Krievijā, Ukrainā, Nīderlandē un Baltijas valstīs.

Donatas ir ieguvis maģistra grādu Vides un civilās inženierijas zinībās Lietuvas Lauksaimniecības Universitātē.

 

IMG_2441r

Dominykas Chlebinskas

AS Putnu fabrika Ķekava valdes loceklis

Dominykas AS Putnu fabrika Ķekava valdes locekļa amatu ieņem kopš 2015.gada jūlija, un viņa pārziņā ir pārdošanas jautājumi.

Dominykas ir desmit gadu pieredze pārdošanas vadībā un pieredze darbā vadošos amatos tādos uzņēmumos kā Wrigley, Paulig un Lietuvos Kepėjas, kā arī plaša pieredze darbā Baltijas reģionā, Polijā, Baltkrievijā, Gruzijā, Moldovā un citās valstīs.

Dominykas ir maģistra grāds starptautiskajā tirdzniecībā un MBA grāds starpautiskajā biznesa vadībā, kas iegūti Viļņas Universitātē.