Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk
Uzņēmums dibināts 1967. gadā.  Laika gaitā uzkrāta bagāta pieredze un izkoptas putnkopības, kā arī produktu ražošanas tradīcijas. Esam vienīgais pilna cikla ražošanas uzņēmums putnu gaļas audzēšanā un vistas gaļas produktu ražošanā.

Tieši izcilās garšas kvalitātes dēļ mūs ir iecienījuši tālāki un tuvāki kaimiņi – mēs eksportējam Latvijas produktus uz Lietuvu, Igauniju , Zviedriju, Dāniju, Somiju, Uzbekistānu un Nīderlandi.

Kopš 2013. gada rudens uzņēmuma lielākais īpašnieks ir Lietuvas koncerns “Linas Agro Group.”

Mūsu misija ir būt par vadošo putnu gaļas ražotāju Baltijā, kuru raksturo augsta produktu kvalitāte un sniegtais serviss, kā arī izcilība sasniegumos.

Mūsu vīzija ir ieņemt vadošo lomu starp Baltijas putnu gaļas ražotājiem, vienlaicīgi elastīgi reaģējot uz tirgus un patērētāju pieprasījuma tendencēm. Mēs sekojam izcilas ražošanas praksei, ievērojot augstākos servisa un produkta kvalitātes standartus, kā produktu ražošanā, tā sadarbībā ar partneriem un vides aprūpē. Mūsu princips ir ilgtspējīga uzņēmējdarbība, kas balstīta atklātos un godīgos komercdarbības principos.

 

Vērtības:

Pieredze

Kopš dibināšanas 1967.gadā  esam uzkrājuši bagātu pieredzi un izkopuši putnkopības, kā arī produktu ražošanas tradīcijas. Esam vienīgais pilna cikla ražošanas uzņēmums putnu gaļas audzēšanā un cāļu gaļas produktu ražošanā. Mūsu spēks ir ne vien tehnoloģiju kompetence, bet arī darbinieki- inženieri, pārtikas tehnologi, putnkopji, laboranti, loģistikas speciālisti ļauj būt par vadošo uzņēmumu nozarē.

Izcilība garšā

Mūsu pieredze, līderība un nepārtrauktie meklējumi jaunu vistas gaļas produktu radīšanā ļauj apgalvot, ka par cāļu gaļas gatavošanu, garšu saderību un pasniegšanu zinām vairāk kā jebkurš cits Baltijā.

Mēs zinām, ka vairāku paaudžu bērni novērtē mūsu desas un cīsiņus. Mēs zinām, ka vistas gaļas šašliks ir Latvijas vasaras vakaru smarža, bet ziemā kārtīgas viesības nav iedomājamas bez Ķekavas kūpinātajiem gardumiem.

Veselīgi produkti

Viss putnu audzēšanas un gaļas produktu ražošanas process atbilst Latvijas Republikas likumdošanas un Eiropas Savienības regulu prasībām. Uzņēmumā ir sertificēta pārtikas nekaitīguma vadības sistēma, kas atbilst starptautiskajam ISO 22000:2006 standartam. Pārtikas drošības pārvaldības sistēma palīdz uzņēmumam nodrošināt sistemātisku pieeju pārtikas drošības risku identificēšanai, novērtēšanai un vadībai,  tā ietver visu procesu izvērtēšanu no produkta nekaitīguma jeb drošuma viedokļa, sākot ar putnu audzēšanas procesu, pārbaudītu izejvielu iegādi, ražošanas procesa stingru uzraudzību un līdz pat gatavā produkta kvalitātes kontrolei. Sertificēta sistēma veicina klientu un patērētāju uzticību tam, ka izplatītie un iegādātie produkti uzņēmumā ir ražoti, ievērojot stingras kvalitātes kontroles prasības, tādā veidā vēlreiz apliecinot rūpes par mūsu produkcijas patērētājiem un nodrošinot, ka pie pircēja nonāk ne tikai kvalitatīvs, bet arī patēriņam drošs produkts.

Visa cāļu gaļa ir 100% brīva no salmonellas. Kopš 2015.gada februāra PF Ķekava svaiga cāļu gaļai piešķirta zīme “Zaļā karotīte”.

Efektīvs un elastīgs ražotājs

Putnu fabrika Ķekava ir pilna cikla ražošanas uzņēmums: pie mums, Ķekavā, aug cāļi un top gaļas produkti, kas pilda veikalu plauktus visā Latvijā. Mēs spējam ātri reaģēt uz pircēju prasībām un neapstājamies veidot jaunus produktus, uzlabot procesus un meklēt inovāciju iespējas.