Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk

 

AS “Putnu fabrikas Ķekava” kvalitāti apliecina sertifikāti:

Zaļā karotīte zīme PF Ķekava piešķirta 2015.gada februārī svaigai cāļu gaļai.Šie produkti atbilst visām NPKS prasībām, kuras ir augstākas nekā Eiropas Savienības un Latvijas Republikās normatīvajos aktos noteiktās.

HALAL sertifikātu uzņēmums ieguva 2016.gada 11.janvārī. Šis ir vissvarīgākais pārtikas produktu sertifikāts musulmaņu kultūrā. Sertifikāts apliecina to, ka produkts atbilst islāma likumdošanai. HALAL gaļā nav kaitīgo vielu un „baiļu hormona”, kas rodas dzīvniekā, tradicionālās kaušanas laikā.

 BRC Global standarts  2016.gada 28.septembrī PF Ķekava ir ieguvis pasaulē atzītāko pārtikas kvalitātes sertifikātu BRC, kas pavērs uzņēmumam plašas eksporta iespējas gan jau esošajos, gan jaunos eksporta tirgos. BRC (British Retail Consorcium – Lielbritānijas Mazumtirdzniecības apvienība) ir vadošā pārtikas drošības un kvalitātes sertifikācijas programma pasaulē un starptautiski atzīts apliecinājums pārtikas ražotāja uzticamībai, kvalitātei un drošībai. BRC sertifikācijas programmu izveidojusi Lielbritānijas lielveikalu ķēžu apvienība (“Asda”, “Tesco” un “Sainsbury”), un pēc tās vadās liela daļa globālo mazumtirdzniecības tīklu , to skaitā “Lidl”, “Aldi”, “Metro” un citi.

 

Kā arī piešķirtais paaugstinātas kvalitātes marķējums “Audzēts bez antibiotikām”.
Pateicoties savai unikālajai ražošanas pieejai, “Ķekava” ir pirmais ražotājs Baltijā, kas saņēmis atļauju to izmantot. Īpašā labturības un biodrošības vide nodrošina putniem teicamu veselības stāvokli visā augšanas periodā un neļauj tiem slimot, tādēļ tos nav nepieciešams ārstēt ar antibiotikām. “Ķekava” kūtīs pastāvīgi aug ap 1,2 miljoniem putnu, un pašlaik vairāk nekā 90% vistu izaug pilnībā bez saskares ar antibiotikām!
Lai nodrošinātu kvalitātes nosacījumus tiek īstenots projekts profilaktisko pasākumu veikšanai AS „Putnu fabrika Ķekava, lai mazinātu sevišķi bīstamas infekcijas slimības – putnu gripas, straujas izplatības risku citās teritorijās un izplatīšanos Latvijas Republikas teritorijā.

Mūsu produkcijas kvalitāti un uzticību garantē:

1 – pieredze

Uzņēmums dibināts 1967. gadā. Gadu laikā uzkrāta bagāta pieredze un izkoptas dziļas putnkopības, kā arī produktu ražošanas tradīcijas.

2 – pilns ražošanas cikls un laboratoriska kontrole katrā cikla posmā

Uzņēmums savu darbību nodrošina pilnā apjomā – no māšu ganāmpulka, kas nodrošina inkubācijas olas nepieciešamajā daudzumā, līdz pat gatavo produktu piegādei tirdzniecības vietām. Katrs no ražošanas cikliem tiek kontrolēts un uzraudzīts atbilstoši Pārtikas un veterinārā dienesta un Eiropas Savienības regulām.

3 – putnu veselības drošība

Putniem ir kustības brīvība, svaigs gaiss, putnu labsajūtai optimālākais mikroklimats (temperatūra, apgaismojums), dabīga un pilnvērtīga barība bez augšanas stimulatoriem;
Putnu veselību un labturību uzrauga Pārtikas un veterinārais dienests,  kura reģionālā daļa atrodas PF Ķekava.

4 – darba kārtības noteikumi

Uzņēmumā strikti tiek ievērots higiēnas, biodrošības un dezinfekcijas pasākumu komplekss. Tas neapstrīdami ietver gan darbiniekus un transportu, gan aprīkojumu, barību un telpu uzkopšanas procedūras.

5 – uzticami partneri

Nepieciešamo piegāžu jomā uzņēmums izvēlas tikai uzticamus partnerus, kuru prece ir sertificēta.