Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk

Baneris_AF_04

Grilēšanas sezona ir klāt! Šogad “Ķekava” svaigajai vistas gaļai ar norādi “Audzēts bez antibiotikām” pievienojas arī grila produkcija ar īpašo marķējumu “Audzēts bez antibiotikām”. Vari būt drošs – “Ķekava” vistas gaļai var uzticēties.

Ko mēs darām citādāk?

No olas līdz vistai  – pilnībā atbildam par kvalitāti.

Lai tiktu pie kvalitatīvas vistas gaļas, putni ir jāizaudzē ar sevišķu rūpību. Atšķirībā no citiem gaļas audzētājiem, mēs procesu uzraugam visā pilnībā – no olas līdz pieaugušai vistai -, tādēļ mēs pilnībā atbildam par gaļas kvalitāti.

Vēl augstāki standarti kā ES likumdošanā.

Mēs esam gājuši vēl soli tālāk – mūsu putnu biodrošības un labturības līmeņa prasības pārsniedz ne tikai vietējās, bet arī ES likumdošanas prasības, sniedzot putniem īpaši labvēlīgu augšanas vidi un dzīves apstākļus.

Tikai Ķekavā bez antibiotikām.

Šī īpašā vide nodrošina putniem teicamu veselības stāvokli visā augšanas periodā un neļauj tiem slimot, tādēļ tos nav nepieciešams ārstēt ar antibiotikām. “Ķekava” kūtīs pastāvīgi aug ap 1,2 miljoniem putnu, un pašlaik vairāk nekā 90% vistu izaug pilnībā bez saskares ar antibiotikām!

Pateicoties savai unikālajai ražošanas pieejai, “Ķekava” ir pirmais ražotājs Baltijā, kas saņēmis atļauju izmantot atzīmi “Audzēts bez antibiotikām”. Bez antibiotikām audzēta gaļa ir papildu drošības un produkta veselīguma garants gan pircējam, gan ilgtspējīgai apkārtējai videi.

Bez hormoniem un stimulatoriem.

Mūsu vistas aug īpaši labvēlīgos un biodrošos apstākļos bez jebkādas hormonu un stimulatoru izmantošanas. Latvijā vistu audzēšanu regulē stingra ES likumdošana, kas jau vairākus gadu desmitus aizliedz jebkādu augšanas stimulatoru un hormonu lietošanu.

Vistas gaļa ir droša arī tad, ja dzīves laikā putnam ir gadījies saslimt un veterinārārsts tā ārstēšanai izmantojis zāles. Putni ārstēšanas nolūkos atļauts lietot tikai starptautiski sertificētas veterinārās zāles, kuru lietošanu rūpīgi uzrauga PVD un kas tiek savlaicīgi pārtraukta, lai nodrošinātu zāļu atliekvielu neesamību vistas organismā vēl pirms gaļa nonāk pārstrādē.

Tomēr, ja vēlies ēst paaugstinātas kvalitātes vistas gaļu, izvēlies “Audzēts bez antibiotikām”!

Uzzini vairāk www.visstas.lv